מורה סופי אדון

למ.תי.או שאהמאגסודי בית ספר לסופיות איסלמית יש שושלת רצופה של 42 מורים סופיים אשר תחילתה חוזר לזמנו של הנביא הקודש של איסלאם עד לאימם עלי (עליו השלום) ועד לאוביס ג'אראני (עליו השלום). המאסטר של מ.תי.או שאהמאגסודי בית ספר לסופיות איסלמית הוא הזראת סאלאהדדין עלי נאדר אנג'ה, פיר אובייסי מוכר כהזראת פיר לתלמידיו.

הזראת פיר למד מהסופי הנאור שהיה מלפניו סבו הזראת מיר גוטבדדין מוחמד אנג'ה ואביו הזראת שאה מאגסוד סאדג' אנג'ה. ב4 לספטמבר 1970הזראת סאלאהדדין עלי נאדר אנג'ה קיבל את הגלימה מידיו של אביו להיות המורה סופי מספר 42 והמורה הנוכחי של בית הספר.

הזראת פיר דרך מסירות תמידית מעביר את מסר הסופיות ברחבי העולם. הוא פיתח למעלה מ -50 יצירות של פרוזה, שירה, פילוסופיה, ומידע. בניהולו שלו, מ.תי.או. הוא ארגון ללא מטרות רווח והרחבה על פני חמש היבשות עם מעל 500,000 תלמידים.

הזראת פיר הוא להערכה רבה בכל רחבי העולם על ידי חוקרים ומדענים עבור כל הידע שלו כולל, שנעה בין התחומים האזוטריים ומדעי קודש, שירה ופילוסופיה. הוא גאל מערך של הרצאות במוסדות רבים מוערך ברחבי העולם, כולל אוניברסיטת סורבון בצרפת ואוניברסיטת אוקספורד באנגליה.

כרגע, ההרצאות האחרונות של הזראת פיר נצפים על ידי מיליונים בצורה של שידורי שבועי דרך מ.תי.או אתר אינטרנט http://mto.org/webcast